• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

У яких випадках договір дарування коштів підлягає нотаріальному посвідченню?

29.12.2018 37 0 0

Підприємство укладає договір дарування, предметом якого виступає велика сума грошей. Чи підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню такий договір?

Ні, договір дарування грошей, що укладається юрособою, на сьогодні (з 01.01.19 р.) не підлягає нотаріальному посвідченню.

Пояснимо докладніше. Питання про форму договору дарування врегульоване ст. 719 Цивільного кодексу (далі – ЦК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали