Розрахункові книжки та КОРО: застосовуємо правильно
РРО: нові правила застосування
Суб’єкти господарювання (далі – СГ) можуть проводити розрахунки з покупцями без застосування РРО, але з видання розрахункових квитанцій. Правда, випадки, коли це дозволено, суворо регламентовані законодавством. Крім того, на такі розрахунки введено ряд обмежень. Із цієї консультації ви дізнаєтесь, коли покупцям можна виписувати розрахункові квитанції.
Згідно із Законом від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі - Закон № 265) здійснювати розрахунки за допомогою розрахункових квитанцій можна, якщо:
РРО вийшов із ладу або вимкнули електроенергію (ст. 5);
форми та умови проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг включено до Переліку, затвердженого постановою КМУ від 23.08.2000 р. № 1336 (далі - Перелік № 1336, Постанова № 1336) (п. 5 ст. 3, ст. 10).
Першу ситуацію розглянуто в матеріалі «Як діяти в разі виходу з ладу РРО або відключення електроенергії», а от на другій зупинимося докладніше.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року