Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Практичне впровадження ПРРО

03.03.2020 1205 0 0

РРО: нові правила застосування

Як працювати з ПРРО

Ще в 2018 році Кабмін розпочав упроваджувати експериментальний проєкт із реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій (постанова КМУ від 13.06.18 р. № 472). У процесі реалізації цього проєкту був розширений перелік моделей РРО. Податківці на підставі наказу Мінфіну від 26.03.19 р. № 121 включили до Держреєстру РРО 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, що реєструють розрахункові операції, які брали участь в експериментальному проєкті.

На сьогодні практичний розвиток отримав тільки програмний продукт (безплатний додаток) «пРРОсто». Перший реліз цього додатка розроблено ДПС разом з Офісом ефективного регулювання (BRDO), причому всім бажаючим забезпечена можливість тестування цього продукту. Для цього слід зареєструватися на сайті https://prrosto.kmu.gov.ua.

До відома: дане програмне рішення для смартфонов і планшетів з операційними системами Android і iOS уже доступне для зареєстрованих тестувальників. За інформацією ДПС, незабаром додаток буде доступний для завантаження з Google Playmarket і App Store без додаткових запитів.

За твердженням розроблювачів додатка, даний реліз утілює концепцію MVP (Minimum viable product), що перекладається як мінімально життєздатний продукт. Тож не судіть його строго, він поки що далекий від досконалості!

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали