• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи треба орендодавцю проводити через РРО приймання орендних платежів готівковими коштами?

Алла Демидова

26.01.2017 94 0 1

Згідно зі ст. 3 Закону № 265 РРО застосовується тільки при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також при здійсненні операцій із приймання готівки для подальшого переказу.

На думку податківців (письмо Миндоходов и сборов Украины от 19.09.13 г. № 11569/6/99-99-19-02-02-15), оренда – це послуга, тому що в Класифікаторі ДК 016:2010 для неї введено спеціальні коди, наприклад:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали