• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як повинні оформлятися розрахункові документи при продажу пального на АЗС із застосуванням скретч-карток?

Алла Демидова

30.01.2017 116 0 1

АЗС – це місце проведення розрахунків із покупцями за пальне, тому застосування РРО є обов'язковим (ст. 3 Закону № 265). РРО можуть не застосовуватися тільки при відпуску оптових партій пального, розрахунки за які здійснюються безготівковим шляхом, і пального, що знаходиться на відповідальному зберіганні.

АЗС використовують спеціалізовані РРО, що відповідають Вимогам № 13 (додаток 7). Покупцю видається фіскальний чек, навіть якщо при цьому не проводяться готівкові та безготівкові розрахунки, а пальне заправляють за талонами, скретч-картками і відомостями. Фіскальний касовий чек повинен містити обов'язкові реквізити, установлені п. 2 розд. II Положення № 13. А для розрахунків платіжними картками через РРО АЗС повинні забезпечити автоматичне введення із платіжного термінала в оперативну пам'ять фіскального блоку інформації про вартість фактично оплаченого за допомогою платіжної картки пального (п. 10 Вимог № 13). Щоб виконати цю вимогу, термінали на АЗС повинні бути з'єднані із РРО.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали