• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Товар від підприємця отримано в одному періоді, а оплачено в іншому: як це відобразити у формі № 1ДФ?

Алла Горная

13.12.2016 202 0 1

У серпні 2016 року підприємство отримало товар на суму 12 000 грн. від приватного підприємця. Оплату йому перерахували тільки в листопаді. Як слід відобразити у формі № 1ДФ таку операцію?

При співпраці з фізособами підприємство як податковий агент зобов'язане відобразити у формі № 1ДФ усі доходи, нараховані (виплачені) на користь фізосіб, у тому числі на користь самозайнятих осіб (фізосіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність).

При нарахуванні (виплаті) доходу підприємцю податковий агент не утримує ПДФО тільки в тому випадку, якщо отримувач доходу подав йому копію документа, який підтверджує його держреєстрацію як суб'єкта підприємництва (п. 177.8 Податкового кодексу).

Порядок заповнення форми № 1ДФ затверджено наказом Мінфіну від 13.01.15 р. № 4.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали