• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підприємець-єдинник продає очищену воду: чи треба йому застосовувати РРО?

05.07.2018 1037 0 1

Підприємець – платник єдиного податку другої групи продає і доставляє очищену воду фізичним особам. Покупці розраховуються готівкою. Чи треба такому єдиннику застосовувати РРО? І який документ він повинен видавати покупцям, щоб підтвердити оплату?

Тут усе залежить від доходу підприємця за календарний рік.

Якщо річний дохід не перевищує 1 000 000 грн., то при розрахунках із покупцями застосовувати РРО не треба. У цьому випадку діє пільга, передбачена п. 296.10 Податкового кодексу (далі – ПК) і п. 6 ст. 9 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» (далі – Закон № 265).

Хочемо попередити! Зазначена пільга не звільняє підприємця від обов’язку видати покупцеві товарів (послуг) на його вимогу чек, накладну або інший письмовий документ, який підтверджує перехід права власності на придбаний товар (послугу) (п. 15 ст. 3 Закону № 265).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали