• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи зобов'язане підприємство сповіщати держреєстратора, податкову інспекцію та банк про зміну місця проживання директора?

Директор підприємства змінив місце проживання. Чи зобов'язане підприємство подавати відомості державному реєстраторові, сповіщати про це податкову інспекцію і банк, у якому в підприємства відкриті рахунки?

Ні, не зобов'язане. Як правило, таке запитання виникає тоді, коли плутають два поняття: «місцезнаходження підприємства» і «місце проживання директора». Давайте розберемося в цих понятитиях.

Місцезнаходження підприємства – це місце, де фактично провадиться діяльність або розміщується офіс, з якого здійснюється щоденне керівництво діяльністю підприємства і в якому ведеться управління та облік (ст. 93 Цивільного кодексу). Тобто директор знаходиться за місцем знаходження підприємства в період виконання ним своїх посадових обов'язків – керівництва підприємством.

Домашня адреса директора (його місце проживання) – це адреса, за якою директор мешкає.

Як бачите, місцезнаходження підприємства і місце проживання директора – це різні поняття

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали