• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Перевірка органом ДФС: допускати чи ні?

Зінаїда Козюк

20.03.2018 4180 0 1

Для кого ця стаття: для всіх сільгосппідприємств та фізосіб-підприємців.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: за яких умов сільгосппідприємства повинні допустити податківців до перевірки, а за яких – відмовити, коли їх перевіряють та як оформлюються результати перевірки.

Нагадаємо, норма ст. 3 Закону від 03.11.16 р. № 1728-VIII «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» установлює мораторій на позапланові перевірки державними органами до 31.12.18 р., проте інша норма (ст. 6) вказує, що він поширюється не на всі органи. Перелік органів держконтролю, які не підпадають під дію цього закону (усього 24 держоргани, включаючи ДФС та її територіальні органи), затверджено постановою КМУ від 18.12.17 р. № 1104 (набув чинності з 23.02.18 р.).

З огляду на щорічну тенденцію до зростання кількості планових та позапланових податкових перевірок необхідно ще більше уваги приділити дотриманню правил у разі, коли у вас на порозі з’являються перевіряючі. Ми, у свою чергу, нагадаємо умови допуску до перевірки, розкажемо, за який період можуть перевірити сільгосппідприємство та про інші не менш важливі нюанси податкових перевірок.

Органи ДФС мають право проводити такі перевірки (ст. 75 Податкового кодексу, далі – ПК):

  • камеральні;
  • документальні (планові і позапланові, виїзні та невиїзні);
  • фактичні.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали