• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Із загальної на спрощену: як бути з авансовим внеском із податку на прибуток?

Підприємство – платник податку на прибуток з ІV кварталу 2106 року перейшло на спрощену систему оподаткування. Чи потрібно в такому разі сплачувати авансовий внесок із податку на прибуток відповідно до п. 38 підрозд. 4, розд. ХХ Податкового кодексу (далі – ПК)?

Ні, не потрібно. Пояснимо детальніше.

Відповідно до п. 38 підрозд. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПК платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок із цього податку в розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого в податковій звітності за три квартали 2016 року.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали