Результати перевірок: виправляємо помилки в бухобліку
Виправлення помилок в обліку та звітності: практичне керівництво
Результати податкових перевірок та відображення їх в обліку
Акценти статті: на прикладі земельного податку показано, що робити підприємству, якому в результаті документальної перевірки збільшили/зменшили суму податкових зобов'язань із майнового податку (якщо підприємство з результатами перевірки погодилося).
Земельний податок найчастіше розраховується на рік уперед, а сплачується декількома платежами протягом року. Тому наведені у статті висновки можна поширити і на інші майнові податки, такі як податок на нерухомість і транспортний податок.
Земельний податок (далі – ЗП) разом з орендною платою за землі державної та комунальної власності об'єднаний у такий податковий платіж, як плата за землю. Це зроблено тому, що деякі елементи ЗП та орендної плати за зазначені земельні ділянки – ідентичні. Наприклад, ідентичні податковий період, порядок обчислення суми платежу, строк і порядок його сплати, а також строк і порядок здачі податкової звітності. Тому далі у статті ми говоритимемо тільки про ЗП.
Форма декларації з плати за землю затверджена наказом Мінфіну від 16.06.15 р. № 560.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року