• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли можна розраховувати на другий ліміт

24.07.2019 282 0 2

Неочевидні помилки з ПДВ: як уникнути наслідків

Із консультації ви дізнаєтеся, як формується у формулі в системі електронного адміністрування (далі – СЕА) такий показник, як другий ліміт, і чи можна реєструвати податкові накладні (далі – ПН) з його використанням.

Нагадаємо, що відбувається, якщо подається декларація, у якій податкові зобов'язання сформовані на підставі ПН, не зареєстрованих в ЄРПН. У цьому випадку заявлені в декларації податкові зобов'язання (ряд. 9 розд. I) перевищують суму ПДВ у зареєстрованих за цей же період ПН або розрахунках коригування (далі – РК) в ЄРПН. Додатна різниця між цими показниками формує показник ∑Перевищ у СЕА.

Тобто на суму ПДВ із незареєстрованної ПН, відображеної в декларації, зменшується ліміт реєстрації. Аналогічно зменшують ліміт реєстрації і РК, не зареєстровані в ЄРПН і відображені в декларації.

Наприклад, платник подав декларацію за травень 18.06.19 р. і відобразив у ній податкові зобов'язання за всіма постачаннями за травень. Однак через нестачу ліміту реєстрації ПН на одне з постачань була зареєстрована 21.06.19 р. Сума ПДВ із цієї ПН і сформує показник ∑Перевищ після подання звітності.

На думку ДФС (див. лист від 11.01.18 р. № 968/7/99-99-12-03-01-17), причинами виникнення показника ∑Перевищ є:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали