• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Використання хмарних сервісів: облік і податки

20.05.2019 451 0 0

Комп’ютерна програма на підприємстві: класифікація, податки, облік

Хмарні сервіси – явище досить нове, тому існує не так багато авторитетних джерел, де визначається це поняття. Однак цими сервісами все впевненіше користуються навіть (а може, й особливо) невеликі компанії. Адже приєднання до хмарного сервісу створює комфортне середовище для інтернет-користувачів, які можуть працювати з ним незалежно від місця та часу виходу в мережу. У консультації розповімо, що являють собою хмарні сервіси з точки зору бухгалтерського обліку та оподаткування.

Спочатку розглянемо, що таке «хмара» (англ. сloud) і хмарні обчислення (англ. сloud сomputing).

Під «хмарою» розуміється модель (концепція) організації IТ-інфраструктури, що складається з розподілених апаратних і мережевих ресурсів, а також програмного забезпечення (далі – ПЗ), розгорнутих у віддалених дата-центрах (центрах обробки даних) постачальників хмарних сервісів.

Хмарними обчисленнями називається технологія розподіленої обробки даних, у якій різні апаратні, програмні засоби, методології та інструменти надаються користувачу як хмарний сервіс.

Різниця між роботою на вашому комп’ютері та роботою в мережі полягає в тому, як зберігаються та обробляються дані. Якщо операції відбуваються на вашому комп’ютері (із використанням його потужностей), це – не хмарні обчислення, а якщо такі операції виконуються в мережі, то це – обчислення в «хмарі».

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали