• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи має працівниця право на псп у місяці отримання благодійної допомоги?

Зарплата працівниці – 3 500 грн., у неї двоє неповнолітніх дітей. На підставі заяви їй надається ПСП. У липні працівниці видано нецільову благодійну допомогу в сумі 500 грн. Чи зберігається за працівницею право на ПСП у цьому місяці?

Так, зберігається. Пояснимо чому.

Граничний розмір доходу, який дає право на отримання ПСП одному з батьків, визначається шляхом множення максимальної величини доходу (у 2016 році – 1 930 грн.) на кількість дітей (абзац другий пп. 1 п. 4 ст. 169 Податкового кодексу, далі – ПК). Тобто в даному випадку:

1 930 грн. х 2 = 3 860 грн.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали