• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Фінансова звітність як основа для прийняття управлінських рішень

12.12.2019 500 0 0

Річна фінансова звітність на практичних прикладах

Складання фінансової звітності, як проміжної, так і річної, є невід’ємною частиною роботи бухгалтера. Зрозуміло, дуже важливо скласти фінансову звітність, повну чи скорочену, правильно. Однак це не самостійна мета – фінансова звітність є джерелом інформації для подальшого аналізу та прийняття грамотних управлінських рішень. Ось чому її дані повинні бути коректні, а кваліфікований бухгалтер зобов’язаний уміти аналізувати фінансову звітність і надавати пояснення та рекомендації керівникові. У цій консультації розповімо, які найбільш важливі показники можна витягти з фінзвітності та як застосовувати їх на практиці.

Будь-який бізнес базується на стратегії, що визначає напрям розвитку підприємства, і фінансах, які показують, що підприємство може заробити в процесі реалізації своєї стратегії.

Нагадаємо, підприємницька діяльність – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, яка провадиться суб’єктом господарювання з метою досягнення економічних і соціальних результатів, а також отримання прибутку (ст. 42 ГК).

До поставленої мети підприємство приходить, застосовуючи технології фінансового менеджменту:

  • стратегічний управлінський облік – відбір інформації, необхідної для прийняття тих або інших управлінських рішень;
  • стратегічне бюджетування – інструмент реалізації стратегічного плану. Бюджет можна представити як якийсь контракт між власником і командою менеджерів, яка зобов’язується забезпечити досягнення стратегічних цілей.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали