• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Наказ про ціноутворення

Акценти цієї статті:

  • наведено зразок наказу про ціноутворення;
  • зазначено, що повинен містити наказ і чому він необхідний підприємству.

Ціна товару (послуги) – це показник, що характеризує цінність продукту, і від правильності її встановлення залежить не тільки рівень дохідності, але й успішне ведення бізнесу. Для обґрунтування ціни складається планова калькуляція з розшифровкою статей витрат, які включаються до собівартості товару (послуги).

При цьому ціна одного і того самого товару (послуги) може бути різною, залежно від умов постачання. Щоб у контролюючих органів не виникали запитання щодо формування ціни товарів (послуги) в тому або іншому випадку, у наказі про ціноутворення рекомендуємо відобразити умови надання постійно діючих знижок/надбавок.

Також на рівень цін товарів (послуг) можуть впливати рекламні акції, що проводяться підприємством шляхом надання знижок усім покупцям на певний період. Рішення про проведення рекламних акцій оформляється окремим наказом по підприємству (докладніше див. «Наказ про проведення рекламного розпродажу»).

Наказ про ціноутворення видає і підписує директор підприємства, а також особи, ознайомлені з наказом (бухгалтер, економіст, менеджер тощо).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали