Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Первинка запізнилася: що в обліку підприємства?

15.11.2021 139 0 1

Згідно із ч. 5 ст. 9 Закону від 16.07.1999 № 996-XIV (далі - Закон № 996) господарські операції повинні бути відображені в облікових регістрах підприємства в тому звітному періоді, у якому вони були здійснені. Виходить, що незалежно від факту отримання первинного документа від контрагента госпоперацію в обліку потрібно відобразити. З іншого боку, підставою для бухобліку госпоперацій є первинні документи (ч. 1 ст. 9 Закону № 996). Тобто без первинного документа відображати в обліку госпоперацію немає підстав. А що ж робити підприємству, якщо документи запізнилися? Розповімо про це в консультації.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали