• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Документальне оформлення ремонту сільгосптехніки

13.06.2019 664 0 0

Ремонти та поліпшення від А до Я

У цій консультації ми розкажемо про документальне оформлення ремонту сільськогосподарської техніки та обладнання. Передусім зазначимо, що для операцій із ремонту сільгосптехніки та обладнання (комбайнів, тракторів, сівалок, плугів тощо) ніякого особливого порядку оформлення та відображення в обліку не передбачено. Єдина особливість полягає у тому, що поряд із загальними типовими формами документів сільгосппідприємства можуть застосовувати спеціальні сільськогосподарські типові форми, затверджені Наказами № 701 та № 929. Тож розглянемо порядок застосування таких форм.

У разі виявлення необхідності ремонту сільгосптехніки та після отримання згоди керівництва на її ремонт складається спеціалізована форма первинного обліку – Відомість дефектів на ремонт машини (сільгоспоблік, форма № ВЗСГ-6, наведена у додатку 6 до Методрекомендацій № 929, далі – Відомість дефектів).

Відомість дефектів складає інженер-механік або інша відповідальна особа в присутності водія, тракториста-машиніста та інших працівників після огляду сільгосптехніки, яка потребує ремонту.

Відомість дефектів оформлюється на кожну машину із зазначенням дефектів деталей та вузлів, що підлягають заміні або реставрації. Для заповнення загальних показників про об’єкт, який підлягає ремонту, використовують технічні паспорти та інвентарні картки.

Відомість дефектів містить п’ять розділів.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали