• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Акт виконаних робіт отримано в наступному звітному періоді: як урахувати витрати в податковому обліку?

Якщо акт виконаних робіт отримано із запізненням, у якому періоді відображати операцію з метою обкладення податком на прибуток?

Згідно з пп. 134.1.1 Податкового кодексу (далі – ПК) об’єктом оподаткування є прибуток, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до нп(с)бо або мсфз, на різниці, які виникають відповідно до положень розд. ІІІ ПК.

Згідно зі ст. 4 Закону від 16.07.99 р. № 996-XIV (далі – Закон № 996) бухоблік та фінзвітність ґрунтуються, зокрема, на принципі відповідності доходів і витрат. Так, для визначення фінансового результату звітного періоду необхідно порівняти доходи звітного періоду з витратами, що були здійснені для отримання цих доходів. При цьому доходи і витрати відображаються в бухобліку та фінзвітності в момент їх виникнення незалежно від дати надходження або сплати коштів.

Підставою для бухобліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій (п. 1 ст. 9 Закону № 996).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали