Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Організація охорони праці на сільгосппідприємстві

02.06.2021 1028 0 5

Усі роботодавці зобов’язані забезпечити найманим працівникам безпечні та здорові умови праці. Для цього вони мають насамперед розробити документи з охорони праці на підставі нормативних актів і типових форм, що діють у даній сфері. 

У випуску розповімо, які основні документи з охорони праці повинні підготувати аграрії, щоб не порушити вимоги законодавства й уникнути штрафних санкцій.

Як ми знаємо, роботодавець має організувати на підприємстві навчання з питань охорони праці. Отже у випуску ми розповіли, які документи повинен оформити роботодавець, як організувати процес такого навчання, які види навчання існують і чим вони відрізняються, які інструктажі повинні проводитися на підприємстві та де вони фіксуються.

В рамках заходів з охорони праці відповідно до чинного законодавства деякі категорії працівників повинні проходити медичні огляди. Організувати та забезпечити проведення, а також профінансувати такі заходи зобов’язаний роботодавець. Читайте, кого необхідно направляти на медогляди в обов’язковому порядку, з якою періодичністю вони проводяться, які гарантії надаються співробітникові під час проходження медогляду, і т. д. А також — про оподаткування та відображення в бухобліку операцій із проведення медичних оглядів працівників.

Певні категорії працівників мають забезпечуватися спецодягом. Про те які це категорії, які норми видання спецодягу та як відобразити в обліку операцій із придбання та списання спецодягу, читайте в консультації фахівців.

Також дізнайтеся про атестацію робочих місць трактористів-машиністів та механізм проведення перевірок у цій сфері, про те, які штрафні санкції можуть накласти на сільгосппідприємство та його посадових осіб за порушення правил охорони праці.

Консультації

Організація охорони праці на сільгосппідприємстві

Чи потрібно проводити атестацію робочих місць трактористів-машиністів

Обов’язкові медогляди: хто та як часто повинен їх проходити

Облік та оподаткування витрат на медогляди працівників

Навчання з питань охорони праці: основні правила

Спецодяг: придбання, використання, списання

Нещасний випадок на підприємстві: як діяти?

Як проводяться перевірки у сфері охорони праці

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали