Чи можна звільнити матеріально відповідальну особу під час інвентаризації?
Річна інвентаризація: організація, проведення, відображення результатів і відповідальність
Інвентаризація на сільгосппідприємстві
Спершу проаналізуємо норми трудового законодавства. Роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник, за наявності поважних причин, перелічених у ч. 1 ст. 38 КЗпП (без двотижневого відпрацювання): переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею 14-річного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин.
Але в разі звільнення матеріально відповідальних осіб (далі – МВО), на відповідальному зберіганні яких знаходяться товарно-матеріальні цінності (далі – ТМЦ), слід ураховувати певні особливості, визначені Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженим наказом Мінфіну від 02.09.14 р. № 879 (далі - Положення № 879).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року