• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Ліцензія на зберігання пального: більше запитань, ніж відповідей

26.04.2019 4060 0 1

Акценти цієї статті:

  • чому краще перестрахуватися та отримати ліцензію на зберігання пального з 01.07.19 р.;
  • чи отримає суб’єкт господарювання (далі – СГ) ліцензію, якщо не подасть документ, що свідчить про прийняття в експлуатацію об’єкта, який є місцем провадження діяльності, пов’язаної з пальним (виробництво, зберігання, оптовий або роздрібний продаж).

За цією темою див. також «Ліцензія на пальне: кому обов’язково отримувати».

Через численні дзвінки на консультаційну лінію редакції ми вирішили повернутися до питання ліцензування діяльності, пов’язаної із пальним. Справа в тім, що до видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, віднесено зберігання пального. У зв’язку із цим виникає чимало запитань.

Нагадаємо, з 01.07.19 р. до Закону від 19.12.95 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон № 481) будуть внесені зміни і він також регулюватиме порядок отримання ліцензії на пальне.

Сільгосппідприємства найбільше турбує ліцензія на зберігання пального. Йдеться про зберігання власного або отриманого від інших осіб пального зі зміною/без зміни його фізико-хімічних характеристик. Ліцензію треба буде отримати на кожне місце зберігання пального, яким, у свою чергу, є місце (територія), де розташовані споруди, обладнання та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування (ст. 1 Закону № 481 у редакції від 01.07.19 р.).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали