Ліцензія на пальне: кому обов’язково отримувати
Запроваджено новий акцизний реєстр
Для кого ця стаття: для сільгосппідприємств усіх форм власності, які планують або здійснюють виробництво, оптовий чи роздрібний продаж, а також зберігання пального.
Із цієї статті ви дізнаєтеся:
- хто обов’язково повинен отримувати ліцензію на виготовлення, оптову та роздрібну торгівлю, зберігання пального;
- за дотримання яких правил сільгосппідприємству, яке тільки зберігає власне пальне на своїй території, не потрібна ліцензія;
- які документи необхідні для отримання ліцензії на пальне, яка її вартість та строки дії;
- яку відповідальність передбачено за діяльність без ліцензії.
Із 01.07.19 р. набудуть чинності норми, згідно з якими за провадження без ліцензії діяльності, пов’язаної із виробництвом, торгівлею та зберіганням пального, застосовуються штрафні санкції в розмірі до 1 млн грн.
Ці зміни запроваджено Законом від 23.11.18 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон № 2628, ПК). Тож якщо за ознаками і вимогами ви підпадаєте під суб’єкта господарювання (далі – СГ), якому обов’язково слід отримати ліцензію, то розпочинайте збирати потрібні документи вже зараз.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року