Калькулятор декретних

Початок декретної відпустки

Обов'язкове поле

Тривалість декретної відпустки

Текст ошибки

Початок трудових відносин

Обов'язкове поле

Тарифна ставка (посадовий оклад)
Ставка

Обов'язкове поле

Розрахунковий період

Обов'язкове поле

Кількість календарних днів розрахункового періоду дорівнює:
44
Кількість календарних днів, коли особа не працювала з поважних причин в розрахунковому періоді
Кількість днів

Обов'язкове поле

Календарні дні для розрахунку середньоденної зарплати дорівнює:
365
Сукупний заробіток за розрахунковий період
Заробіток

Обов'язкове поле

Суми лікарняних та декретних, що припали на місяці розрахункового періоду
Суми

Обов'язкове поле

Страховий стаж протягом 12-ти місяців перед настанням страхового випадку

Обов'язкове поле

Результати
Середньоденна зарплата (грн)
0 (грн.)
Всього до оплати декретних
0 (грн.)

 

 

Керівництво користувача калькулятора.

Для того, щоб розрахувати декретні:

1. Виберіть із календаря дати «Початок декретної відпустки» та «Початок трудових відносин», а також «Тривалість декретної відпустки» і «Розрахунковий період» із запропонованого списку. В результаті в поле «Кількість календарних днів розрахункового періоду» з'явиться необхідна кількість днів.

2. Заповніть поле «Тарифна ставка (посадовий оклад)» у разі, якщо ви вибрали зі списку «Працівник з поважних причин не мав заробітку в розрахунковому періоді».

3. Вкажіть «Сукупний заробіток за розрахунковий період» згідно з даними Звіту по ЄСВ. Якщо ви вибрали зі списку «Працівник з поважних причин не мав заробітку в розрахунковому періоді», то це поле заповниться автоматично.

4. Заповніть «Кількість календарних днів, коли особа не працювала з поважних причин» в разі, якщо в розрахунковому періоді працівник не працював з поважних причин: тимчасова непрацездатність; відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до 3-х років і до 6-ти років за медичним висновком; відпустку без збереження зарплати. В результаті в поле «Кількість календарних днів для розрахунку середньої зарплати» з'явиться кількість днів, необхідне для розрахунку.

5. Вкажіть «Суми лікарняних та декретних, що припадають на місяці розрахункового періоду» при їх наявності, якщо ви врахували їх у сукупному заробітку.

6. Виберіть «Страховий стаж протягом 12 місяців перед настанням страхового випадку» із запропонованого списку: «менше 6-ти місяців» або «більше 6-ти місяців».
Якщо ви вибрали:

  • «більше 6-ти місяців» розрахунок проводиться виходячи із зарплати (сукупного доходу), але не менше розміру, обчисленого з МЗП.
  • «менше 6-ти місяців» розрахунок проводиться виходячи із зарплати (сукупного доходу), але не менше розміру, обчисленого з МЗП і не більше обчисленого з подвійного розміру, МЗП.

Після введення рядків натисніть «Розрахувати» і подивіться «Результати»:
«Середньоденна зарплата», «Всього до оплати декретних».