Калькулятор лікарняних

Страховий стаж особи

Текст ошибки

Пільгова категорія

Текст ошибки

Процент оплати лікарняного:
50%
Початок трудових відносин

Текст ошибки

Перший день лікарняного

Текст ошибки

Останній день лікарняного

Текст ошибки

Розрахунковий період

Текст ошибки

Тарифна ставка (посадовий оклад)
Ставка

Текст ошибки

Кількість календарних днів, коли особа не працювала з поважних причин в розрахунковому періоді
Кількість днів

Текст ошибки

Календарні дні для розрахунку середньоденної зарплати дорівнює:
365
Сукупний заробіток за розрахунковий період
Заробіток

Текст ошибки

Суми лікарняних та декретних, що припали на місяці розрахункового періоду
Суми

Текст ошибки

Страховий стаж протягом 12-ти місяців перед настанням страхового випадку

Текст ошибки

Результати
Денна виплата
(грн.)
Кількість календарних днів лікарняного
Всього до оплати лікарняного
(грн.)
В тому числі
За рахунок підприємства
(грн.)
За рахунок Фонду
(грн.)

Керівництво користувача калькулятора

Щоб розрахувати лікарняні:

1. Зазначте «Страховий стаж працівника» та «Пільгову категорію», якщо працівник до неї належить, або залиште «Не належить». У результаті в полі «Відсоток оплати лікарняного» з'явиться потрібний для розрахунку відсоток.

2. Оберіть дати з календаря «Початок трудових відносин», «Перший день лікарняного», «Останній день лікарняного» і «Розрахунковий період» із запропонованого списку. У результаті в полі «Календарні дні для розрахунку середньої зарплати» з'явиться потрібна для розрахунку кількість днів.

3. Заповніть поле «Тарифна ставка (посадовий оклад)» у разі, якщо ви вибрали зі списку «Працівник з поважних причин не мав заробітку в розрахунковому періоді».

4. Зазначте «Сукупний заробіток за розрахунковий період» згідно з даними Звіту по ЄСВ. Якщо ви вибрали зі списку «Працівник з поважних причин не мав заробітку в розрахунковому періоді», то це поле заповниться автоматично.

5. Заповніть «Кількість календарних днів, коли особа не працювала з поважних причин» в разі, якщо в розрахунковому періоді працівник не працював з поважних причин: тимчасова непрацездатність; відпустка по вагітності та пологах, відпустка для догляду за дитиною до 3 років і до 6 років за медичним висновком; відпустка без збереження зарплати.

6. Зазначте «Суми лікарняних і декретних, що припадають на місяці розрахункового періоду» за їх наявності, якщо ви врахували їх у сукупному заробітку.

7. Оберіть «Страховий стаж протягом 12 місяців перед настанням страхового випадку» із запропонованого списку: «менше 6 місяців» або «більше 6 місяців». Якщо ви вибрали «менше 6 місяців», то розрахунок проводиться виходячи із зарплати (сукупного доходу), але не більше розміру, обчисленого з МЗП.

Після введення рядків натисніть «Розрахувати» і подивіться «Результати»: «Денну виплату», «Кількість календарних днів лікарняного», «Усього до оплати лікарняного», зокрема оплата перших п'яти днів лікарняного «За рахунок підприємства» і решти днів лікарняного «За рахунок Фонду».