Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Набув чинності закон про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

25.11.2021 72 0 0

Набув чинності Закон «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві».

Напередодні документ було опубліковано в офіційному виданні Верховної Ради «Голос України».

Закон «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві» визначає правовий статус, особливості утворення та засади діяльності Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, встановлює порядок визначення критеріїв щодо суб’єктів підприємництва та фінансових установ, зобов’язання за кредитними договорами між якими можуть гарантуватися Фондом.

Парламент 4 листопада ухвалив закон №3205-2, що передбачає створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві надаватиме гарантії в обсязі до 50% непогашеної суми основного боргу за позикою. Такі гарантії діятимуть впродовж усього терміну дії кредитного договору, але не більше 10 років. Механізми кредитування будуть подібні тим, що передбачені програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Фонд гарантування пропонуватиме портфельні гарантії, які банки використовуватимуть як частину основної застави. Це має здешевити вартість кредитування аграріїв із нинішніх 20-22% до 15-17% річних (як в інших секторах економіки).

www.golos.com.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали