• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Набув чинності порядок обрання громадських активістів для відбору держслужбовців

ред. Uteka.ua

21.06.2016 173 0 0

17 червня, набув чинності Порядок обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби, затверджений наказом Нацдержслужби від 12 квітня 2016 року № 76.

Порядок встановлює процедуру обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії з відбору осіб на зайняття посад держслужби категорій «Б» і «В» на принципах прозорості та відкритості.

Рішення про залучення та кількості представників громадських об'єднань в складі Конкурсної комісії приймаються керівником держслужби в держоргані.

Обрання представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії відбувається на конкурсній основі.

Для організації та проведення конкурсного відбору серед представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії не пізніше ніж за 30 календарних днів до його проведення рішенням керівника державної служби в державному органі створюється комітет з відбору представників громадських об'єднань.

Комітет утворюється у кількості не менше трьох осіб, не менше однієї третини складу Комітету повинні складати представники громадських об'єднань.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали