Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Унесено зміни щодо порядку бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК

17.01.2024 202 0 0

Уряд вніс зміни до постанови КМУ від 27.01.2023 № 76, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабміну 16 січня 2024 року. 

Згідно з ухваленим рішенням військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються: 

  • незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності; 
  • без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню. 

«Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності. Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва. Це рішення – спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки. Наше першочергове завдання – забезпечити наших захисників і захисниць всім необхідним для здобуття перемоги», – прокоментував заступник Міністра економіки України Ігор Фоменко. 

Урядовий портал 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали