• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено порядок видачі дозволу на ввезення зразків насіння і садивного матеріалу

ред. Uteka.ua

12.10.2016 204 0 0

Уряд прийняв постанову від 05.10.16 р. № 691 " Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, та/або до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, для селекційних, дослідних робіт і експонування".

Документом затверджено порядок видачі або відмови на ввезення в Україну та вивезення з держави зразків насіння і садивного матеріалу, які не внесені до Реєстру сортів рослин України та/або до Реєстру сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку для селекційних, дослідних робіт і експонування.

Це дасть можливість суб'єктам насінництва та розсадництва звертатися до Держпродспоживслужби або центру надання адміністративних послуг (на місцях чи в регіонах) із заявою за встановленою формою про видачу підтвердження на ввезення в Україну (вивезення з України) вищезгаданих зразків насіння та/або садивного матеріалу сортів рослин. Документ розроблений на виконання частини сьомої статті 20 Закону України "Про насіння і садивний матеріал".

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали