• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено порядок подачі партією звіту про доходи

ред. Uteka.ua

09.09.2016 128 0 0

НАПКА прийняло рішення від 28.07.16 р. № 2 "Про затвердження Положення про порядок подання Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру".

Політичні партії щоквартально, але не пізніше ніж на 40-й день після закінчення звітного кварталу, зобов'язані подати в НАПК звіт (з підписами керівника політичної партії і головного бухгалтера (особи, відповідальної за ведення бухобліку), завіреними печаткою політичної партії) в паперовій формі та в електронному вигляді.

Звіт у паперовій формі повинен бути пронумерований, прошитий та містити на останній сторінці напис «Всього пронумеровано, прошито, скріплено печаткою і підписом ___ аркушів», найменування посади керівника (уповноваженої особи політичної партії), його прізвище, ініціали та підпис, відбиток печатки.

В електронному вигляді звіт подається на електронних носіях інформації (CDR-дисках, знімних носіях інформації) і передбачає наявність звіту в форматі MSExcel і сканованою копії звіту в форматі PDF (сканування проводиться за дозволом не менше 300 dpi і не більше 600 dpi і зберігається у форматі PDF (* .pdf), в якій повинні бути закриті відомості про фізичну особу, що відносяться до інформації з обмеженим доступом, крім відомостей, що підлягають обов'язковому оприлюдненню (прізвище, ім'я, по батькові та місце проживання (місто, селище міського типу, село, без вказівки адреси проживання).

Звіт в електронному вигляді повинен відповідати звіту з усіма додатками, наданим у паперовому вигляді.

Звіт, представлений з недотриманням вищевказаних вимог, вважається оформленим з порушенням вимог закону.

Звіт подається: за I квартал - до 10 травня звітного року, за II квартал - до 9 серпня звітного року, за III квартал - до 9 листопада звітного року включно, за IV квартал і за рік - до 9 лютого наступного за звітним роком включно.

Датою подання звіту вважається дата присвоєння реєстраційного індексу структурним підрозділом НАПК, на який покладено обов'язок здійснювати реєстрацію вхідної кореспонденції, а в разі надходження звітності поштою - дата на поштовому штемпелі підприємства (відділення) зв'язку.

Рішення НАПК від 28.07.16 р. № 2.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали