• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено порядок визначення граничного розміру витрат з оплати послуги з управління багатоквартирним будинком

ред. Uteka.ua

04.01.2017 389 0 0

Уряд прийняв постанову від 28.12.16 р. № 1022 "Про затвердження Порядку визначення граничного розміру витрат на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком, витрат на управління багатоквартирним будинком, виходячи з якого надаються субсидії населенню".

Цей Порядок визначає механізм розрахунку граничного розміру витрат на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком, витрат на управління багатоквартирним будинком, виходячи з якого надаються субсидії населенню для відшкодування таких витрат.

Дія цього Порядку поширюється на управителів багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, громадян, які проживають у багатоквартирних будинках, гуртожитках та які оплачують послугу з управління багатоквартирним будинком за відповідними цінами або відшкодовують витрати на управління багатоквартирним будинком згідно із затвердженими в установленому порядку внесками/платежами.

Це дасть можливість населенню оформити субсидію на зазначену послугу, граничний розмір витрат на оплату якої залежатиме від мінімальної заробітної плати.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали