Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

З 7 липня повідомляємо про вакансії за новою формою №3-ПН

07.06.2022 514 0 1

Мінекономіки наказом від 12.04.2022 №827-22 затвердило нові:

  • форму звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»;
  • Порядок подання форми звітності N 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Цей наказ набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування. Наказ було опубліковано в «Офіційному віснику» від 07.06.2022 №44, а отже з 7 липня починає діяти нова форма.

Оновлена форма №3-ПН складається з двох частин:

  • основних даних про вакансію(ї);
  • відомостей про вакансію (де буде треба навести  вимоги до кандидата, а також умови праці за вакансією).

У новій формі №3-ПН перша частина доповнюється новою графою «Спосіб укомплектування вакансії(й)», яка передбачає два варіанти:

  • за сприяння Державної служби зайнятості;
  • підбір кадрів здійснюється самостійно.

Друга частина тепер є окремим додатком до форми №3-ПН. Вона містить ширший набір інформації щодо вимог до кандидата, умов праці, особливостей вакансії, а також інформацію в частині  доступності і безпеки робочого місця для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Зауважимо, відомості про вакансію можуть заповнюватися фахівцем центру зайнятості під час особистої зустрічі фахівця з роботодавцем, або спілкування між ними у телефонному режимі чи через засоби електронного зв’язку. Також відомості про вакансію можуть заповнюватися роботодавцем самостійно.

Фахівці центру зайнятості не рідше ніж двічі на місяць та перед направленням зареєстрованого безробітного або особи, яка шукає роботу, до роботодавця будуть уточнювати актуальність зазначеної(их) у поданій формі №3-ПН відомостей про вакансії(й).

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали