• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Прожитковий мінімум розрахують по-новому

ред. Uteka.ua

18.04.2017 2440 0 0

Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Держстат прийняли наказ від 03.02.17 р. № 178/147/31 "Про затвердження Методики визначення прожиткового мінімуму".

Прожитковий мінімум у розрахунку на місяць для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, визначається як сума вартостей наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг. Для працездатного населення прожитковий мінімум збільшується на розмір обов'язкових платежів.

При цьому до основних соціальних і демографічних груп населення належать:

- діти віком до 6 років;

- діти віком від 6 до 18 років;

- працездатні особи;

- люди, які втратили працездатність.

Набори продуктів харчування, непродовольчих товарів для розрахунку і послуг прожиткового мінімуму визначено постановою Кабінету Міністрів від 11 жовтня 2016 року № 780 та схвалені експертною комісією з проведення науково-громадської експертизи на принципах соціального партнерства.

Ціни на набори розраховуються Держстатом, а інформація про середні тарифи на житлово-комунальні послуги - Мінрегіоном, і надаються у Мінсоцполітики щомісячно і щоквартально.

Прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, щороку встановлюється Законом про Державний бюджет.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали