• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Просування держслужбовців здійснюватиметься без конкурсу – законопроект

19.03.2019 527 0 0

Завершальний етап оцінювання діяльності держслужбовців

Новації в оплаті праці працівників держорганів та інших структур


У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10145 про про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо удосконалення питання просування по службі.

Законопроектом пропонується внести зміни до статей 22, 40, 41 та 48 Закону України «Про державну службу», передбачивши норми, відповідно до яких просування по службі державних службовців може здійснюватися без проведення конкурсу.

Змінами, зокрема, передбачається, що у разі реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації державного органу переведення державного службовця на рівнозначну або нижчу (за його згодою) посаду в державному органі, якому передаються повноваження та функції такого органу, здійснюється без обов’язкового проведення конкурсу.

Під час передачі або делегування повноважень і функцій від державного органу до органу місцевого самоврядування переведення державного службовця на посаду служби в органах місцевого самоврядування здійснюється без обов’язкового проведення конкурсу в разі відповідності його професійної компетентності кваліфікаційним вимогам та за умови вступу на службу вперше за результатами конкурсу.

Пропонується, аби переведення на рівнозначну або нижчу посаду, а також просування по службі державних службовців може здійснюватися без проведення конкурсу.

Переважне право на просування по службі мають державні службовці, які досягли найкращих результатів у роботі, постійно підвищують свій рівень професійної компетентності шляхом професійного навчання, або успішно пройшли стажування, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, чи отримали відмінну оцінку за результатами оцінювання службової діяльності.

Просування державного службовця по службі не здійснюється протягом строку застосування до нього дисциплінарного стягнення.

https://iportal.rada.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали