Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Пропонується розширити право на апеляційне оскарження

Редакція

25.05.2016 337 0 0

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4693 "Про внесення змін до ст. 294 ЦПК щодо строку апеляційного оскарження".

Законопроектом пропонується передбачити право осіб, які беруть участь у справі, подати апеляційну скаргу на рішення суду протягом 10 днів з дня отримання копії повного тексту рішення суду при застосуванні судом положень ч. 3 ст. 209 Цивільного процесуального кодексу та проголошення в судовому засіданні вступної та резолютивної частини рішення.

Згідно ч. 3 ст. 209 ЦПК у виняткових випадках залежно від складності справи складання повного рішення може бути відкладено на строк не більше ніж 5 днів з дня закінчення розгляду справи, але вступну і резолютивну частини суд повинен проголосити в тому самому засіданні, в якому закінчився розгляд справи. Рішення суду, що містить вступну та резолютивну частини, має бути підписане всім складом суду і приєднане до справи.

Ухвалення законопроекту сприятиме забезпеченню реалізації права на апеляційне оскарження, позитивно вплине на реалізацію прав сторін у цілому, дотримання загальних принципів цивільного судочинства.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали