• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд підпише з Каймановими островами угоду про обмін інформацією з податкових питань

Кабінет міністрів України доручив голові Державної фіскальної служби (ГФС) Роману Насирову підписати з урядом Кайманових островів угоду про обмін інформацією з податкових питань.

Це закріплено оприлюдненим у понеділок розпорядженням уряду №86-р від 11 лютого, яким схвалено проект угоди.

На сайті уряду зазначено, що документ складений на основі типового угоди Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) про обмін інформацією з податкових питань.

Підписання цієї угоди дозволить налагодити ефективний обмін податковою інформацією з Каймановими островами, які включені до переліку офшорних зон, з метою розкриття інформації, яка належить банкам та іншим банкам, інформації щодо майнової участі в капіталі юридичних осіб, а також інформації про доходи, які отримані резидентами України на Кайманових островах.

У повідомленні уряду зазначено, що практично всі країни, які входять в перелік офшорних зон, затверджений розпорядженням Кабміну №143 від 23 лютого 2011 року, зобов'язалися перед ОЕСР впровадити так званий міжнародний податковий стандарт щодо прозорості та обміну інформацією, який передбачає зняття будь-яких обмежень щодо обміну інформації, які, в тому числі, викликані банківською таємницею.

Джерело:  http://interfax.com.ua/news/economic/...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали