• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Переселенцям з I групою інвалідності спростили порядок отримання соцвиплат

07.08.2018 103 0 0


Працевлаштування переселенців: як роботодавцеві отримати компенсацію витрат


Переселенцям з інвалідністю I групи та іншим особам, які, за висновком лікарсько-консультаційної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, уряд України продовжує спрощувати порядок отримання соцвиплат.

Раніше, було встановлено, що такі категорії громадян могли за письмовою заявою одержувати соцвиплати через Укрпошту з доставкою додому, то зараз також скасована обов'язкова процедура їх фізичної ідентифікації в установах Ощадбанку.

Відповідні зміни передбачені прийнятим 11 липня 2018 року постановою Уряду № 548, яким актуалізовано п. 1 постанови від 5 листопада 2014 року № 637.

Проходити обов'язкову фізичну ідентифікацію іншим переселенцям - клієнтам Ощадбанку доведеться частіше: кожні 6 місяців, а не перші два рази - кожні шість місяців, далі - кожні 12 місяців, як було раніше.

Також встановлена ​​періодичність фізичної ідентифікації клієнта-переселенця для отримання інших соцвиплат (крім пенсій) - кожні шість місяців з дня відкриття рахунку або з дня попередньої ідентифікації.

Постановою змінена черговість інформування Ощадбанком відомств у разі зупинення видаткових операцій за поточним рахунком при непроходження фізичної ідентифікації одержувачем соцвиплат.

http://profidom.com.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали

Переселенцям з I групою інвалідності спростили порядок отримання соцвиплат