Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Визначено розмір основної винагороди приватного виконавця

Редакція

23.09.2016 321 0 0

Кабмін прийняв постанову від 08.09.16 р. № 643 "Про затвердження Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця".

Постанова передбачає, що у разі фактичного виконання (повного або часткового) виконавчого документа майнового характеру державним виконавцям виплачується винагорода, розмір якої встановлюється у відсотковому відношенні до стягнутої з боржника суми або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом (2 відсотки - державному виконавцю, на виконанні у якого перебував виконавчий документ, 0,5 - керівнику органу державної виконавчої служби та його заступникам, яким безпосередньо підпорядкований державний виконавець).

За виконання виконавчого документа немайнового характеру державний виконавець отримує винагороду в розмірі однієї мінімальної заробітної плати, якщо боржником за виконавчим документом є фізична особа, та двох мінімальних заробітних плат, якщо боржником за виконавчим документом є юридична особа.

Розмір основної винагороди приватного виконавця складає 10 відсотків від стягнутої з боржника суми або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом, а за виконання виконавчого документа немайнового характеру - дві мінімальні заробітні плати, якщо боржником за виконавчим документом є фізична особа, та чотири мінімальні заробітні плати, якщо боржником за виконавчим документом є юридична особа.

Постанова набирає чинності з 5 жовтня 2016 року.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали