Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Оприлюднено проект постанови про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на тютюнові вироби

Редакція

08.06.2016 333 0 0

ДФС оприлюднила проект постанови КМУ «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну».

Так, планується встановити:

- мінімальну роздрібну ціну як граничну ціну (без урахування акцизного податку з реалізації в роздрібній торгівлі підакцизних товарів), що застосовується суб’єктами господарювання в разі здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами;

- мінімальну оптово-відпускну ціну на тютюнові вироби як граничну ціну, що застосовується виробниками й імпортерами тютюнових виробів під час здійснення оптової торгівлі.

Так, для прикладу: згідно з проектом відповідної постанови, мінімальна роздрібна ціна на 1 пачку (20 штук) сигарет без фільтра встановлена на рівні 15,00 грн, із фільтром — 15,74 грн.

У разі якщо відповідний документ буде прийнято, мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни не застосовуватимуться:

- протягом 30 днів із дня набрання чинності відповідною постановою до тютюнових виробів виготовлених до набрання чинності постановою;

- для цілей визначення митної вартості тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну під час їх митного оформлення.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали