• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Кабмін оприлюднив постанову про порядок оренди комунального та державного майна

17.06.2020 428 0 0

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову №483 від 3 червня 2020 року, яким затверджується механізм передачі в оренду комунального та державного майна через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі».

Документ затверджує порядок передачі в оренду державного та комунального майна, а також встановлює, що Фонд держмайна України (ФДМ) призначений органом, відповідальним за внесення чи відмову вносити в один з переліків, куди включаються ті об'єкти, які можуть бути передані в оренду за результатами аукціону , і ті, які можуть бути передані в оренду без проведення аукціону.

При цьому ДП «ProZorro.Продажі» встановлюється адміністратором електронної торгової системи.

Протягом 20 робочих днів з дня набрання чинності постанови керівних органів управління майна повинні передати ФДМ або уповноваженим органам інформацію про об'єкти оренди, отриману від балансоутримувачів протягом 10 днів.

У свою чергу, ФДМ повинен протягом місяця оприлюднити отриману інформацію на офіційних сайтах, друкованих ресурсах і автоматизованих системах, а протягом місяця після початку роботи електронної торгової системи також внести інформацію про об'єкти, що не були передані в оренду.

Балансоутримувачі та керуючі майном повинні також оприлюднити договори про права спользование держ- та комунального майна, в тому числі договору безоплатного спользование, договори про спільну діяльність і договори позики протягом місяця.

Додаток 4 порядку, яке вступить в силу в протягом місяця після публікації постанови, визначає АТ «Ощадбанк», АТ «Укрпошта» та Національний банк України (разом з уповноваженими ним банками, з державною часткою більше 75%) як підприємства, установи та організації, надають соціально важливі послуги населенню. Згідно ч. 2 ст. 18 закону України «Про оренду державного та комунального майна» такі організації мають право продовжувати договори оренди без проведення аукціону.

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали