Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Електронним лікарняним бути – з 1 травня

13.04.2021 824 0 3

Уряд вніс зміни в Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, затверджений постановою Кабміну від 17.04.19 р. № 328 (далі – Порядок № 328). Нова редакція Порядку № 328 затверджена постановою Кабміну від 31.03.21 р. № 323. Ця редакція запрацює з 1 травня 2021 року.

Основною метою Електронного реєстру листків непрацездатності (далі – Реєстр) є забезпечення накопичення, зберігання, обліку та використання інформації про сформовані (видані), продовжені листки непрацездатності для реалізації прав застрахованих осіб на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, оплату перших п'яти днів тимчасової непрацездатності, що здійснюється за рахунок коштів роботодавця, а також для проведення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності.

Реєстр складається із записів про тимчасову непрацездатність, що створюються автоматично програмними засобами.

Пошук відомостей у Реєстрі здійснюється за прізвищем, власним іменем, по батькові (за наявності) та датою народження застрахованої особи, її реєстраційним номером облікової картки платника податків за принципом повного збігу всіх зазначених ідентифікаторів пошуку та/або кожного окремого із зазначених ідентифікаторів пошуку.

Доступ до відкритої інформації з Реєстру, буде вільним, та не потребує електронної ідентифікації користувача на порталі послуг.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали