• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Декларація екологічного податку знову оновлюється

ред. Uteka.ua

27.03.2017 224 0 0

ДФС представляє проект наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства фінансів України” (далі – проект наказу).

З 1 січня 2017 року Законом України від 21.12.2016 № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» усунено суперечності у статті 129 Податкового кодексу України стосовно порядку нарахування пені та встановлено замість 120% облікової ставки НБУ 100% для пені, яка нараховується платником податків внаслідок самостійного виправлення помилок.

У зв’язку з цим проектом наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства фінансів України» (далі – Наказ) передбачається внести зміни до форм Податкових декларацій екологічного податку та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності з метою приведення їх у відповідність із зазначеними змінами у Податковому кодексі України.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення, пропонуємо зауваження та пропозиції стосовно змісту нормативно-правового акту надавати у письмовій та електронній формі протягом двох тижнів з дня публікації цього оголошення на адресу розробника: поштову – 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, та електронну – d.tuganova@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Джерело: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyat...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали