• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Заява про застосування податкової соціальної пільги: чи потрібно щорічне оновлення

23.11.2018 242 0 0

Застосування ПСП: 16 практичних ситуацій
Як надати ПСП на дітей із двох підстав?
Оподаткування зарплати у прикладах та роз’ясненнях

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що відповідно до п. п. 169.2.1 п. 169.2 ст. 169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

Згідно із п. п. 169.2.2 п. 169.2 ст. 169 ПКУ платник податку подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги (далі - заява про застосування пільги).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали