Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Заповнюємо Звіт за формою № 2-РС при переміщенні алкоголю на склади відповідального зберігання

21.10.2019 349 0 0

Відвантаження алкогольних напоїв на склади відповідального зберігання підпадає під визначення реалізації підакцизних товарів (продукції), наведене у пп. 14.1.212 ст. 14 ПКУ, та відповідно таку продукцію слід відображати у графі 9 «Реалізовано у звітному місяці у тому числі на внутрішньому ринку» Звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за формою № 2-РС, затвердженого наказом Мінфіну від 11.02.2016 р. № 49.


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 01.10.2019 р. № 523/6/99-00-04-01-01-15/ІПК

Державна податкова служба України розглянула запит про надання індивідуальної податкової консультації щодо заповнення звітів за формою № 2-РС у разі переміщення алкогольної продукції на склади відповідального зберігання та повідомляє.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво алкогольних напоїв подають звіти за формами № 2-РС передбачених Наказом Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення».

Статтею 14.1.212. ПКУ визначено, що реалізація підакцизних товарів (продукції) - будь-які операції на митній території України, що передбачають відвантаження підакцизних товарів (продукції) згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами з передачею прав власності або без такої, за плату (компенсацію) або без такої, незалежно від строків її надання, а також безоплатного відвантаження товарів, у тому числі з давальницької сировини, реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Таким чином, відвантаження алкогольних напоїв на склади відповідального зберігання підпадає під визначення наведене в статті 14.1.212. ПКУ та відповідно таку продукцію слід відображати у графі 9 «Реалізовано у звітному місяці у тому числі на внутрішньому ринку».

Відповідно до п. 52.2 ст. 52 ПКУ індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали