Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Заполняем Отчет по форме № 2-РС при перемещении алкоголя на склады ответственного хранения

21.10.2019 332 0 0

Отгрузка алкогольных напитков на склады ответственного хранения подпадает под определение реализации подакцизных товаров (продукции), приведенное в пп. 14.1.212 ст. 14 НКУ, и соответственно такую продукцию следует отражать в графе 9 «Реализовано в отчетном месяце в том числе на внутреннем рынке» Отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков по форме № 2-РС, утвержденного приказом Минфина от 11.02.2016 г. № 49 .


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 01.10.2019 р. № 523/6/99-00-04-01-01-15/ІПК

Державна податкова служба України розглянула запит про надання індивідуальної податкової консультації щодо заповнення звітів за формою № 2-РС у разі переміщення алкогольної продукції на склади відповідального зберігання та повідомляє.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво алкогольних напоїв подають звіти за формами № 2-РС передбачених Наказом Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення».

Статтею 14.1.212. ПКУ визначено, що реалізація підакцизних товарів (продукції) - будь-які операції на митній території України, що передбачають відвантаження підакцизних товарів (продукції) згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами з передачею прав власності або без такої, за плату (компенсацію) або без такої, незалежно від строків її надання, а також безоплатного відвантаження товарів, у тому числі з давальницької сировини, реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Таким чином, відвантаження алкогольних напоїв на склади відповідального зберігання підпадає під визначення наведене в статті 14.1.212. ПКУ та відповідно таку продукцію слід відображати у графі 9 «Реалізовано у звітному місяці у тому числі на внутрішньому ринку».

Відповідно до п. 52.2 ст. 52 ПКУ індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Комментарии к материалу

Лучшие материалы