• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Другий відео огляд податкових змін - 2017!

ред. Uteka.ua

16.01.2017 237 0 0

Актуальні роз’яснення для платників і колег на тему надання податкових консультацій у 2017 році, проведення перевірок, оскарження рішень та погашення податкового боргу надав начальник юридичного управління Головного управління ДФС у Черкаській області Сергій Гришко.

З 1 квітня – нові вимоги до звернень платників на отримання індивідуальної податкової консультації. Якщо звернення не відповідатиме встановленим вимогам, податкова консультація не надаватиметься, а звернення буде розглянуто у відповідності до Закону України «Про звернення громадян».

Державна фіскальна служба України має право прийняти рішення про відмову в реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, визначеному Міністерством фінансів України. Оскарження таких рішень та порядок розгляду скарг мають особливості.

З 1 січня діє ряд новацій з погашення податкового боргу платника. Зокрема врегульовано питання щодо застосування адміністративного арешту майна, якщо платник відмовляється від проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів.

Тепер контролюючі органи проводитимуть документальні позапланові перевірки з підстав отримання судового рішення суду (слідчого судді) – до цього року їх проведення було заборонено. Є зміни до проведення документальної позапланової невиїзної перевірки; складання акту про відмову платника у допуску до проведення перевірки; розгляду заперечень до акту тощо.

Докладно про це дивіться у спеціальному відео огляді на каналі Головного управління ДФС у Черкаській області«Допомога платнику» в YouTube:

Тези:

Додаткові питання ставте у коментарях до відео або на адресу help_payer@ukr.net

Наступного тижня, за пропозиціями платників, будуть озвучені відповіді на запитання щодо справляння єдиного внеску, які надійшли та продовжують надходити на адресу проекту і які є найчастіше запитуваними у центрах обслуговування платників Черкаської області. Чекаємо питань на адресу help_payer@ukr.net

Джерело: http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-a...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали