• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Повернення товарів нерезиденту в митному режимі реекспорту: які наслідки з ПДВ?

ред. Uteka.ua

24.10.2016 189 0 0

Для застосування режиму реекспорту товари мають вивозитися протягом 6-ти місяців із дати поміщення їх у митний режим імпорту й перебувати в тому самому стані, у якому вони були ввезені на митну територію України, крім природних змін їх якісних та/або кількісних характеристик за нормальних умов транспортування, зберігання та використання (експлуатації), унаслідок чого були виявлені недоліки, що спричинили реекспорт товарів.

Після поміщення товарів у митний режим реекспорту за п. 5 ч. 1 ст. 86 МКУ, зокрема, ПДВ справляється відповідно до ПКУ (ст. 89 МКУ).

Згідно з пп. «б» пп. 195.1.1 ПКУ, операції з вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі реекспорту, якщо товари поміщено в такий режим відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 86 МКУ, обкладаються ПДВ за нульовою ставкою.

Товари вважаються вивезеними за межі митної території України, якщо таке вивезення підтверджено в порядку, визначеному КМУ, митною декларацією, оформленою відповідно до вимог МКУ.

(Підкатегорія 101.05 «ЗІР»).

Джерело: http://zir.sfs.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали