Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Продукція вироблена із сировини власного виробництва на давальницьких умовах: чи буде дохід у сільгосптоваровиробника

Редакція

08.05.2018 593 0 0

Чи буде виготовлення продукції (козинаків) вважатися сільськогосподарською продукцією та чи буде дохід від її реалізації враховуватися при обчисленні частки сільськогосподарського товаровиробника


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 27.04.2018 р. N 1897/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Про єдиний податок четвертої групи

Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо оподаткування платників єдиного податку четвертої групи (далі - Податок), керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Підприємство повідомило, що є платником Податку та планує виготовляти козинаки (КВЕД 10.82) на власному виробництві із власної та давальницької сировини.

В зв’язку з зазначеним, Товариство запитує, чи буде виготовлення продукції (козинаків) вважатися сільськогосподарською продукцією та чи буде дохід від її реалізації враховуватися при обчисленні частки сільськогосподарського товаровиробника.

Сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) це продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1 - 24 УКТ ЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання (пп. 14.1.234 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

Відповідно до пп. 298.8.3 п. 298.8 ст. 298 Кодексу дохід сільськогосподарського товаровиробника, отриманий від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції), включає, зокрема, доходи отримані від реалізації сільськогосподарської продукції, що вироблена із сировини власного виробництва на давальницьких умовах, незалежно від територіального розміщення переробного підприємства.

З огляду на викладене, при обчисленні частки сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік доходи від реалізації сільськогосподарської продукції, що вироблена із сировини власного виробництва на давальницьких умовах, включаються до доходу сільськогосподарського товаровиробника, якщо така продукція належить до продукції що класифікується в групах 1 - 24 УКТ ЗЕД (пп. 14.1.234 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

Згідно з п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали