• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Додаток 8 рентної декларації за спецкористування лісових ресурсів

Як заповнюються рядки 5.1 – 5.3 у Додатку 8 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування» до податкової декларації з рентної плати?

Додаток 8 до податкової декларації з рентної плати заповнюється не наростаючим підсумком, а за податковий (звітний) період – квартал, в якому відображається сума рентної плати, обчислена суб’єктами лісових відносин, які видають спеціальні дозволи, та зазначена у таких дозволах (з урахуванням перерахунків), виданих у відповідному звітному періоді (кварталі).

Рядки 5.1 – 5.3 Додатка 8 до податкової декларації з рентної плати заповнюються за податковий (звітний) період - квартал у гривнях з копійками наступним чином:

  • у рядку 5.1 зазначається сума рентної плати, нарахована суб’єктами лісових відносин, які видають спеціальні дозволи, за деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування, відповідно до п.п. 256.2.1 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  (далі – ПКУ). При цьому вказується сума рентної плати, яка зазначена у спеціальних дозволах, виданих суб’єктами лісових відносин у відповідному звітному періоді (кварталі);
  • у рядку 5.2 - сума рентної плати, що внесена у звітному періоді (кварталі) лісокористувачами до бюджетів, а також в касу за деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування, відповідно до підпунктів «а» та «б» п.п. 256.11.6 ПКУ.
  • у рядку 5.3 - донарахована у звітному періоді (кварталі) сума за деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування, у разі перерахунку рентної плати за дров’яну деревину для технологічних потреб, за ліквід з крони, порубкові залишки, що підлягають використанню, за перевищення загальної кількості фактично заготовленої деревини під час її відпуску з обліком за площею більше ніж на 10 відсотків зазначеної в лісорубному квитку внаслідок виправлення технічних помилок, анулювання лісорубного квитка у зв’язку з вилученням земель для інших потреб, за надання відстрочки на заготівлю та вивезення деревини, а також за додаткове продовження вивезення деревини відповідно до частин третьої та п’ятої п. 256.9, частини першої п.п. 256.11.2, підпунктів «а», «б», «в» та «г» п.п. 256.11.3 ПКУ.

Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 125.04.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали