Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Правомірність застосування позиції альтернативного підходу визнання доходу під час визнання активу

25.03.2021 21 0 0

За операціями платника податку на прибуток підприємств щодо визнання доходу під час визнання активу у разі безоплатного отримання основних засобів, положеннями ПКУ не передбачено різниць для коригування фінансового результату до оподаткування. Такі операції відображаються при визначені фінансового результату до оподаткування податком на прибуток підприємств згідно з правилами бухгалтерського обліку

ГУ ДПС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 15.03.2021 р. № 944/ІПК/06-30-18-04-20

Головне управління ДПС у Житомирській області розглянуло звернення щодо правомірності застосування альтернативного підходу визнання доходу під час визнання активу при безоплатному отриманні активів при застосуванні Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (далі – МСБО), висвітленого у роз’ясненні «Щодо обліку активів, отриманих безоплатно» № 5 від 16.08.2019р., розробленого Комітетом Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, та, керуючись статтею 52 розділу ІІ Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Як зазначено у зверненні, на території підприємства, під час інвентаризації виявлено обладнання, що не обліковується на балансі підприємства. Припущено, що обладнання отримано в складі майнового комплексу, що був придбаний раніше, але яке документально не відображено, оскільки у контрагента що передав майно, таке обладнання також не обліковувалось. Обладнання планують ввести в експлуатацію в якості основних засобів, підприємство веде облік згідно з МСБО та звітується за міжнародними стандартами фінансової звітності (далі – МСФЗ).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали